فرآیند سفارش

جهان نور با توجه به سابقه بیش از ۵۰ ساله خود در صنعت ایران، افتخار همکاری با مشتریان و تامین کنندگان متعددی را دارد. اکنون با توجه به تغییرات و تکانه های اقتصادی کشور و همچنین پیشرفت تکنولوژی انتظار مخاطب جهان نور سرعت عمل در ثبت، طراحی، تولید و تحویل سفارش میباشد.

به همین جهت تیم جهان نور با استفاده از تجربیات خود و همچنین الگوگیری از شرکت های پیشرفته اروپایی فرآیند سفارش را بصورت چابک تر و تخصصی تر تدوین نموده است.

شرح فرآیند:

درخواست ثبت سفارش:

شما می‌توانید درخواست و سفارشات خود را از سه طریق حضوری، تلفنی و اینترنتی با واحد فروش جهان نور در میان بگذارید. هر سفارشی در سیستم اتوماسیون دیدار ثبت شده و مسئول پیگیری آن مشخص میگردد

تهیه پیشنهاد فنی و مالی:

نسبت به درخواست و شرایط شما، در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی‌های واحد فنی و مالی جهان نور آماده شده و پروپوزال جامع خدمتتان ارسال میگردد.

لازم به ذکر است شرکت جهان نور توانایی طراحی و اجرای تمام مراحل، از طراحی سیستم روشنایی با استفاده از نرم‌افزار دیالوکس تا تولید تجهیزات روشنایی و انواع پایه چراغ را دارد و با توجه به درخواست مشتری از ظرفیت خود بهره میگیرد.

انعقاد قرارداد:

با توافق و تفاهم طرفین بر خصوص مفاد قرارداد و همچنین شرایط تامین مالی پروژه، قرارداد بصورت رسمی بین جهان نور و کارفرما منعقد خواهد شد.

تولید محصول و QC:

همواره سعی  شده تا محصولات متنوع جهان نور که در دسته بندی های مصارف عمومی مانند چراغ های داخلی و اداری یا محوطه‌ای و پارکی و مصارف تخصصی صنعتی مانند چراغ واترپروف و چراغ ضد انفجار جای میگیرند، از کیفیت نهایی بالایی برخوردار باشند

به همین دلیل در تمام مراحل سفارش مواد اولیه، طراحی و تولید، کنترل  وآزمایش دقیق صورت گرفته تا ضمن رعایت استانداردهای روز اروپا، از کیفیت نهایی محصولات در جهان نور مطمئن شویم.

در بعضی محصولات مانند چراغ ضد انفجار ویکتور، تک تک محصولات در آزمایشگاه شرکت تست می شوند

تحویل:

کار ما با تحویل سفارشات پایان نمی‌یابد و این آغاز راه رابطه بلند مدت و حرفه‌ای ما با مشتریان عزیز جهان نور می باشد